Personaliosakonna tutvustus

Kaitseministeeriumi personaliosakonna juhataja Mailis Neppo tutvustab oma osakonda.

Avalikus teenistuses töötamine on avalikkuse usaldus. Personalitöö sellises olukorras on iga päev väärtusotsuste tegemine. Kaitseministeeriumis on põhiväärtused paigas ja seetõttu on inimeste juhtimise valdkonnas töötamine erakordselt meeldiv. Ministeeriumi personaliosakonnas puutud kokku kõikide personalitöö valdkondadega alates personalitöö arvestusest, koolitusest ja arendusest, töötervishoiu valdkonnast ning lõpetades tööandja kuvandiga tegelemisega. Meie tiim on väike, aga tõhus.

Strateegiline inimeste juhtimine on eksistentsiaalne – meie riigi kestlikkuse huvides on, et valdkonna pädevus ja kompetents oleks esmaklassiline. Seetõttu leiad ministeeriumist eksperte ja põnevaid persoone, kelle töökogemuse parandamisele saad personaliosakonnas kaasa aidata.

Personaliosakond aitab juhtidel juhtida. See tähendab, et selles osakonnas saad mõelda välja, kuidas leida ministeeriumisse parimaid inimesi, kuidas aidata neil sisse elada, kuidas nad saavad oma erialal veelgi tugevamaks ning kuidas aidata neil teha mõtestatud tööd ja karjääri. Tulemuslikkus on Kaitseministeeriumis väga tähtis ja siin saab asju päriselt ära teha. Tule ja ole selles osaline! Riigikaitse valdkond võidab kindlasti su südame.